Sen de Farmasi'ye

ÜCRETSİZ Katıl,

Ek Gelir Kazanmaya Başla!

Kendi yolunuzu çizmeye buradan başlayın. Farmasi ekibimize katılarak, tasarruf eder-ek gelir kazanır, ek iş yapmaya başlarsın.  ÜCRETSİZ üyelikle, sermaye yatırım olmadan satış yapmaya başlayabilirsiniz.  300TL'lik Başlangıç Paketini sadece 75TL almak ve

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN FORMU DOLDUR SANA ULAŞALIM

Farmasi Üyelik Hakkında Hemen Bilgi Al

Bu form sadece bilgilendirme amaçlıdır. Size detaylı bilgiler verildikten sonra, dilerseniz üyelik işlemleriniz başlatabilirsiniz. 18 yaş üstü TC vatandaşları üye olabilir.

 

Farmasi üyelik nedir ?

Farmasi Türkiye’deki en bilinen kozmetik ürünleri üreticilerinden biridir. Doğrudan satış sistemiyle kendi işinizi kurmak için en popüler işlerden biridir. Ürettiği ürünler arasında makyaj (güzellik-cilt-makyaj-banyo-ürünleri ), sağlık (ek besinler - vitaminler- takviyeler) ve temizlik ürünleri (banyo temizlik -mutfak temizlik) bulunmaktadır.  Bu ürünleri satarak ek gelir kazanmak isteyenler için harika bir fırsat olabilir. Başlamak için herhangi bir maliyet gerekmez. Çok hızlı şekilde üyeliğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Farmasi üye olmak için 18 yaşın üstünde olmanız ve TC vatandaşı olmanız yeterlidir. Farmasi'ye ücretsiz üyelik bu kadar basit. Hemen üye olmak için formu doldurun bilgilerinizi bırakın...

Kısacası, Farmasi üyelik nedir sorusunun cevabı; Farmasi ürünlerini ucuza almak, isterseniz ürünleri satmak ve ekip kurarak bolca kazanmak denebilir.

Farmasi üyelik başlangıç paketi

Farmasi üye olduğunuzda, yaklaşık 300 tl değerindeki paketi 75 tl'ye alırsınız. Farmasi başlangıç paketi içeriği bu şekildedir.

 • 1 Adet BEYAZLATICI DİŞ MACUNU

 • 5 Adet SACHET NUMUNE

 • 1 Adet PARFÜM TESTER

 • 225 ML SARIMSAKLI ŞAMPUAN

 • 20 ML SİYAH MASKE

 • 1 Adet AYNISAFA YAĞI SABUNU

 • 2 Adet KATALOG

 • 1 Adet SPİRALLİ DEFTER

 • 1 Adet BB KREM

 • 1 Adet MAT RUJ

 • 125 ML ÇİFT ETKİLİ BİBERLİ KREM

 • 1 Adet ÇOK AMAÇLI TEMİZLEYİCİ

Farmasi Üyelik Şartları

Farmasi üyelik şartları aslında çok basit. Farmasi'ye üye olmak için tek şart 18 yaşını doldurmuş olmaktır. Cinsiyet, eğitim, adres gibi detaylar üyelik için engel değildir.

 

Ayrıca herhangi bir işte çalışan kişiler için bir sorun yoktur. Ev hanımı olmak ya da memur olmak üye olmaya engel değildir. Her sektörde çalışanlar Farmasi üyesi olabilir. Farmasi üye olmak için herhangi bir ödeme veya aidat da yoktur.  Farmasi'de ek iş imkanı - ek gelir imkanı bu kadar basit. Farmasi girişimcisi olduğunuzda ürünleri indirimli alarak kendiniz kullanabilirsiniz. İsterseniz evden satış yaparak %40'a kadar kazanırsınız.  Farmasi indirimli ürünleri, üye sayfanızda görebilir, kazancınızı hesaplayabilirsiniz.

 

Kısacası, evden para kazanmak - evden ek gelir kazanmak - evden iş yapmak -evden çalışarak para kazanmak - ek iş yapmak istiyorum - ek gelir imkanları gibi sorularınızın yanıtlarını bulursunuz. 

FARMASİ FİRMASI HAKKINDA

Farmasi, 1985 yılında Dr. C. Tuna ve oğlu Hakan Tuna tarafından kurulan Türk kozmetik firmasıdır. İnsan sağlığını koruyan, yüksek kalite standartlarında ve çevre dostu yöntemlerle üretilen, ürünleriyle güzellik ve bakım konusunda Türkiye’nin önde gelen markalarındandır.

Farmasi makyaj ürünleri, farmasi temizlik ürünleri, farmasi takviye gıdalar, farmasi cilt bakım ürünleri, farmasi temizlik ürünleri gibi oldukça geniş ürün yelpazesi ve müşteri memnuniyetini öne alan anlayışıyla kendini devamlı yenileyen bir marka olarak Farmasi; cilt bakım, saç bakım, kişisel bakım, parfüm, gıda takviyesi ürünleri ve Mr. Wipes markalı ev temizlik ürünleriyle her geçen gün ürün gamını arttırmaktadır.

Neden Üye Olmalıyım?

Sektörün lider şirketi olan %100 Türk sermayeli ve helal sertifikalı Farmasi ailesine katılarak tüm ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz.  İsterseniz evden, isterseniz işten artan vakitlerinizde çalışabilirsiniz. Çalışma saatlerinizi kendiniz belirleyip, evinizden çalışarak para kazanabilir, kendinize ve ailenize iyi bir gelecek sunabilirsiniz.

Farmasi indirimli ürünleri kullanarak yada satarak para kazanabilir. Ayrıca kendi ekip üyelerinizi oluşturup oldukça büyük miktarda aylık gelir kazanabilirsiniz. Farmasi seviyelerine göre aylık binlerce lira kazanan bir çok müdürü olduğunu bilmelisiniz.

Hem siz, hem çevrenizdekiler için kaliteli ve sağlıklı Farmasi ürünlerini %80’lere varan indirimlerle satın alabilir. Herkesten önce fırsatlardan sizler yararlanabilirsiniz

Hemen şimdi sizde Farmasi ayrıcalıklarından faydalanmak için ücretsiz üye olabilir Farmasi girişimcisi olarak anından tüm kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

Farmasi'ye Kayıt Olarak

UCUZA AL

Kendi ihtiyaçlarını ucuz şekilde alır, ev ekonomisine katkıda bulunursun.

HEDİYELER KAZAN

Üyelere özel numuneler alırsın. Üyelere özel ilk Hoşgeldin paketlerini çok çok ucuza alabilirsin.

SATIŞ YAP

Ürünleri katalog fiyatlarından satarsan, %40 kazançla satma imkanı bulursun.

EKİP KUR

Ekibini kurup, yeni üye yaparsın. Onlar kazandıkça sende kazanmaya başlarsın. Müdürlük seviyesine yükselebilirsin.

FARMASİ ÜYELİK ÜCRETLİ Mİ?

Farmasi üye olmak ve ek gelir kazanmak için hiç bir üyelik ücreti ödemezsiniz. Tamamen ücretsiz kayıt olup, sermaye yatırım yapmadan kazanırsınız. Üyelikten çıkmanın da herhangi bir yaptırımı yoktur.

Gülen Kız

SATIŞ YAPMAK ZORUNLU MU?

Farmasi'de satış yapma zorunluluğu yoktur. Sadece kendi ihtiyaçlarınız için alışveriş yapabilirsiniz. Her ay satış yapmak da zorunda değilsiniz. İstediğiniz zaman istediğiniz kdar satış yaparsınız.

Image by Siora Photography

FARMASİ ÜYE OLMA ŞARTLARI NELERDİR?

Farmasi üyesi olup ek gelir kazanmak için sadece 18 yaş üstü T.C. Vatandaşı olmanız gerekir. Bunun dışında, diploma-yaş-cinsiyet-şehir-yabancı dil gibi kısıtlamalar yoktur. Üye olup istediğiniz yerden, istediğiniz zamanda ek kazanç için çalışabilirsiniz.

Image by Vitor Santos

EK GELİR AVANTAJLARI

Ek gelir arayanlar, evden ek iş ek gelir kazanmak isteyenler için ideal bir sistemdir. İstediğiniz yerden Farmasi ile ek iş yapıp ek gelir kazanmış olursunuz. Ek kazanç için, %40 kâr ederek satış yapabilirsiniz. Daha fazla kazanç için ekip kurabilirsiniz.

Image by Thought Catalog

Satış zorunluluğu yok, üye yapma zorunluğu yok, hedef yok, zorunlu çalışma saatleri yok...

​İster kendi ihtiyaçlarını al, ister çevrene satış yap, ister üye ekle... 
Kazanmaya Başlamak İçin Formu Doldur